YASAL STATÜ

Pişirgen Makine İml. San. Dem. Sac Prof. Tic. Ltd. Şti. 29.10.07 faaliyet kodu altında özel amaçlı motorlu kara taşıtlarının imalatı (amfibi araçlar, çöp kamyonu, yol temizleme araçları, zırhlı nakil araçları, vinçli kamyon, itfaiye aracı, ambulans, motorlu karavan gibi özel araçların imalatını gerçekleştirmektedir. Özel amaçlı motorlu kara taşıtlarının imalatı (amfibi araçlar, çöp kamyonu, yol temizleme araçları, vinçli kamyon, itfaiye aracı gibi) Çekilir tip ekipmanlar, Vakum pompası ve santrifüj pompa imalatı, satış pazarlama ve yedek parça servisi 1992 yılında ilk olarak tarım sektörüne yönelik imalatları ile ticari hayatına başlayan firmamız 1996 yılında resmi olarak Araç üstü ekipman imalatına yönelik çalışmalarına başlamış ve yatırımlarını sürekli olarak artırarak günümüze kadar süren yolculuğuna devam etmiş, ve bu sektörde adını duyurarak aranan marka olmayı amaç edinmiştir. Pişirgen Makina günümüz itibariyle faaliyetlerini 7000 metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 27.000 metre karelik bir alanda sürdürmektedir. Sektöre yönelik çalışmalarına sürekli olarak hız veren firmamız bugün Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda araç üstü ekipman ihtiyacına yönelik yenilikçi bakış açısı ile ürünler üreten firmamız 85 kişilik imalat ve 20 kişilik idari ekibi ile üretim oranlarını her yıl daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Araç üstü ekipman endüstrisinde lider organizasyon olabilmek için hizmet alanına yönelik etik ilkeleri benimseyen, Avrupa Birliği standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile istenilen kalitede ürünler ortaya çıkartarak Pişirgen Makine farkını ortaya koymak. 1992 yılında ilk olarak tarım sektörüne yönelik imalatları ile ticari hayatına başlayan firmamız 1996 yılında resmi olarak Araç üstü ekipman imalatına yönelik çalışmalarına başlamış ve yatırımlarını sürekli olarak artırarak günümüze kadar süren yolculuğuna devam etmiş, ve bu sektörde adını duyurarak aranan marka olmayı amaç edinmiştir. Pişirgen Makina günümüz itibariyle faaliyetlerini 7000 metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 27.000 metre karelik bir alanda sürdürmektedir. Sektöre yönelik çalışmalarına sürekli olarak hız veren firmamız bugün Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda araç üstü ekipman ihtiyacına yönelik yenilikçi bakış açısı ile ürünler üreten firmamız 85 kişilik imalat ve 20 kişilik idari ekibi ile üretim oranlarını her yıl daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Avrupa Birliği standartlarında sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, müşteri ihtiyaçlarını önceden tespit ederek, imal ettiğimiz kaliteli ürünler ile Türkiye’de güvenle referans alınabilecek bir firma olmaktır.1992 yılında ilk olarak tarım sektörüne yönelik imalatları ile ticari hayatına başlayan firmamız 1996 yılında resmi olarak Araç üstü ekipman imalatına yönelik çalışmalarına başlamış ve yatırımlarını sürekli olarak artırarak günümüze kadar süren yolculuğuna devam etmiş, ve bu sektörde adını duyurarak aranan marka olmayı amaç edinmiştir. Pişirgen Makina günümüz itibariyle faaliyetlerini 7000 metre karesi kapalı olmak üzere toplamda 27.000 metre karelik bir alanda sürdürmektedir. Sektöre yönelik çalışmalarına sürekli olarak hız veren firmamız bugün Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda araç üstü ekipman ihtiyacına yönelik yenilikçi bakış açısı ile ürünler üreten firmamız 85 kişilik imalat ve 20 kişilik idari ekibi ile üretim oranlarını her yıl daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.

TOP